Logo
es | eu
Facebook Twitter YouTube Flickr
  

CLUB DE TENIS DE MESA GURE TALDE
GURE TALDE MAHAI TENIS ELKARTEA

Div HonorPrimera Div - G1Primera Div - G2Segunda Div - G1Segunda Div - G2

DIVISION HONOR VASCA

VER RANKING          
P EQUIPO EJ EG EP PF PC PTOS.
1 MARPEX BERAUN - ERRENTERIA 13 11 2 61 18 22
2 GASTEIZ 13 11 2 61 20 22
3 ATLETICO SAN SEBASTIAN 13 8 5 50 32 16
4 BASAURI 13 8 5 46 38 16
5 IRUN LEKA-ENEA 13 7 6 45 38 14
6 FORTUNA 13 3 10 23 57 6
7 GURE TALDE 13 3 10 20 62 6
8 LAUTARO 13 1 12 20 61 2


DHVGU Jornada 1
30/09/2017 17:30 GURE TALDE 3-4 BASAURI Imp.
01/10/2017 10:00 ATLETICO SAN SEBASTIAN 6-0 FORTUNA Imp.
01/10/2017 10:30 IRUN LEKA-ENEA 1-5 MARPEX BERAUN - ERRENTERIA Imp.
01/10/2017 11:00 LAUTARO 0-6 GASTEIZ Imp.
DHVGU Jornada 2
07/10/2017 11:00 GASTEIZ 4-3 IRUN LEKA-ENEA Imp.
07/10/2017 16:30 BASAURI 4-2 FORTUNA Imp.
07/10/2017 17:00 MARPEX BERAUN - ERRENTERIA 4-3 ATLETICO SAN SEBASTIAN Imp.
08/10/2017 11:00 LAUTARO 3-4 GURE TALDE Imp.
DHVGU Jornada 3
14/10/2017 17:00 MARPEX BERAUN - ERRENTERIA 2-4 GASTEIZ Imp.
15/10/2017 10:00 ATLETICO SAN SEBASTIAN 5-1 BASAURI Imp.
15/10/2017 10:30 IRUN LEKA-ENEA 5-1 GURE TALDE Imp.
15/10/2017 11:00 FORTUNA 0-6 LAUTARO Imp.
DHVGU Jornada 4
21/10/2017 11:00 GASTEIZ 5-1 ATLETICO SAN SEBASTIAN Imp.
21/10/2017 17:30 GURE TALDE 0-6 MARPEX BERAUN - ERRENTERIA Imp.
22/10/2017 10:30 IRUN LEKA-ENEA 6-0 FORTUNA Imp.
22/10/2017 11:00 LAUTARO 0-6 BASAURI Imp.
DHVGU Jornada 5
04/11/2017 11:00 GASTEIZ 5-1 GURE TALDE Imp.
04/11/2017 16:30 BASAURI 4-3 IRUN LEKA-ENEA Imp.
04/11/2017 17:00 MARPEX BERAUN - ERRENTERIA 6-0 FORTUNA Imp.
05/11/2017 10:00 ATLETICO SAN SEBASTIAN 6-0 LAUTARO Imp.
DHVGU Jornada 6
18/11/2017 17:00 MARPEX BERAUN - ERRENTERIA 4-2 BASAURI Imp.
18/11/2017 17:30 GURE TALDE 1-5 ATLETICO SAN SEBASTIAN Imp.
19/11/2017 10:30 IRUN LEKA-ENEA 4-2 LAUTARO Imp.
19/11/2017 11:00 FORTUNA 3-4 GASTEIZ Imp.
DHVGU Jornada 7
02/12/2017 11:00 GASTEIZ 3-4 BASAURI Imp.
02/12/2017 17:30 GURE TALDE 1-5 FORTUNA Imp.
03/12/2017 10:00 ATLETICO SAN SEBASTIAN 4-3 IRUN LEKA-ENEA Imp.
03/12/2017 11:00 LAUTARO 0-6 MARPEX BERAUN - ERRENTERIA Imp.
DHVGU Jornada 8
16/12/2017 11:00 GASTEIZ 6-0 LAUTARO Imp.
16/12/2017 16:30 BASAURI 5-1 GURE TALDE Imp.
16/12/2017 17:00 MARPEX BERAUN - ERRENTERIA 6-0 IRUN LEKA-ENEA Imp.
17/12/2017 11:00 FORTUNA 0-6 ATLETICO SAN SEBASTIAN Imp.
DHVGU Jornada 9
13/01/2018 17:30 GURE TALDE 4-3 LAUTARO Imp.
14/01/2018 10:00 ATLETICO SAN SEBASTIAN 1-5 MARPEX BERAUN - ERRENTERIA Imp.
14/01/2018 10:30 IRUN LEKA-ENEA 4-2 GASTEIZ Imp.
14/01/2018 11:00 FORTUNA 3-4 BASAURI Imp.
DHVGU Jornada 10
27/01/2018 11:00 GASTEIZ 5-1 MARPEX BERAUN - ERRENTERIA Imp.
27/01/2018 16:30 BASAURI 3-4 ATLETICO SAN SEBASTIAN Imp.
27/01/2018 17:30 GURE TALDE 0-6 IRUN LEKA-ENEA Imp.
28/01/2018 11:00 LAUTARO 1-5 FORTUNA Imp.
DHVGU Jornada 11
03/02/2018 16:30 BASAURI 4-2 LAUTARO Imp.
03/02/2018 17:00 MARPEX BERAUN - ERRENTERIA 6-0 GURE TALDE Imp.
04/02/2018 10:00 ATLETICO SAN SEBASTIAN 0-6 GASTEIZ Imp.
04/02/2018 11:00 FORTUNA 4-2 IRUN LEKA-ENEA Imp.
DHVGU Jornada 12
24/02/2018 17:30 GURE TALDE 0-6 GASTEIZ Imp.
25/02/2018 10:30 IRUN LEKA-ENEA 4-3 BASAURI Imp.
25/02/2018 11:00 LAUTARO 0-6 ATLETICO SAN SEBASTIAN Imp.
25/02/2018 11:00 FORTUNA 0-6 MARPEX BERAUN - ERRENTERIA Imp.
DHVGU Jornada 13
03/03/2018 11:00 GASTEIZ 5-1 FORTUNA Imp.
03/03/2018 16:30 BASAURI 2-4 MARPEX BERAUN - ERRENTERIA Imp.
04/03/2018 10:00 ATLETICO SAN SEBASTIAN 3-4 GURE TALDE Imp.
04/03/2018 11:00 LAUTARO 3-4 IRUN LEKA-ENEA Imp.
DHVGU Jornada 14
17/03/2018 16:30 BASAURI - GASTEIZ  
17/03/2018 17:00 MARPEX BERAUN - ERRENTERIA - LAUTARO  
18/03/2018 10:30 IRUN LEKA-ENEA - ATLETICO SAN SEBASTIAN  
18/03/2018 11:00 FORTUNA - GURE TALDE